PAR MUMS

DJI_0868.JPG

Bebru pamatskola

Iestādes misija- Sekmējot ikviena izglītojamā individuālo spēju attīstību, iedvesmot sasniegt vairāk, nekā viņi apzinās.

Vīzija - Mūsdienu atvērta un konkurētspējīga izglītības iestāde, kurā cits citam palīdz augt un pilnveidoties.

Vērtības - Izaugsme, atbildība, sadarbība, tradīcijas.

Skolas mērķis - Vispusīgas un harmoniskas personības veidošana mūsdienīgā un izglītojamo vajadzībām atbilstoša mācību procesā, kas balstās uz izglītojamo, skolotāju un vecāku pozitīvā un labvēlīgā vidē.

2022./2023.m.g. Bebru pamatskolā mācās 120 skolēni, kurus māca un audzina 16 skolotāji un 2 atbalsta personāla darbinieki -  logopēds, skola psihologs.

Skola piedāvā plašas iespējas skolēniem pilnveidot sevi ārpusstundu nodarbībās. Skolā iespējams apmeklēt:

• Sporta spēles 1.-5. klasei,

• Florbolu 5.-9. klasei,

• Kokapstrādes pulciņu 5.-9. klasei,

• Konditorejas pulciņu 5.-9. klasei,

• Netradicionālās mākslas pulciņu 1.-4. klasei,

• Vokālo ansambli 1.-9. klasei,

• Jauno ķīmiķu pulciņu 6.-9. klasei,

• Tautiskās dejas 1.-4. klasei,

• Tautiskās dejas 5.-9. klasei,

• Volejbola nodarbības 5.-9. kalsei.

Visiem skolēniem ir iespēja apmēklēt individuālās  nodarbības-konsultācijas mācību priekšmetos.

Bebru pamatskolas UZDEVUMI:

• Mācību saturs- Organizēt izglītojamā pieredzē balstītu jēgpilnu mācību procesu.

• Mācīšana un mācīšanās- Nodrošināt kvalitatīvu ar reālo dzīvi saistītu mācību procesu, ievērojot individualizāciju, diferenciāciju un mācību metodiku.

• Izglītojamo sasniegumi- Sekmēt darbu izglītojamo līdzdalības paaugstināšanā mācību procesa norisē, izaugsmes dinamikas pilnveidošanā.

• Atbalsts izglītojamiem- Motivēt izglītojamos tālākās izglītības iegūšanai un mērķtiecīgas savas karjeras veidošanai.

• Iestādes vide- Attīstīt saskarsmes prasmes, pilnveidojot izglītojamo izpratni par savstarpējo attiecību kultūru.

• Iestādes resursi- Veikt regulāru finanšu, materiālo, cilvēkresursu plānošanu un piesaisti skolas sekmīgas darbības nodrošināšanai.

• Iestādes darba organizācija- Sekmēt izglītojamo,  skolas darbinieku, atbalsta personāla, vecāku iesaistīšanu skolas tālākās attīstības vajadzību apzināšanā un plānošanā.

Skolas vēsture

Bebru pamatskola dibināta 1944. gadā. Līdz tam bijušas divas skolas – Bebru pagasta „Skoliņās” un Jaunbebru pagastā.

1921. gadā skola  pārcēlās uz  Jaunbebru pili, kurā tika nodibināta sešklasīgā pamatskola.  Pilī  skola darbojās līdz 1944. gada septembrim, kad atkāpjoties to nodedzināja vācieši.

Pēc Jaunbebru pils nodedzināšanas 1944. gada oktobrī Vecbebru muižas kungu izbraucamo zirgu staļļu telpās iekārtoja Bebru nepilno vidusskolu.  Tās  pirmā direktore – Tonija  Jostsone.  1945. gadā skolu pārdēvēja par Bebru – Jaunbebru  7 – gadīgo pamatskolu.

Pirmā Jaunbebru pagasta  skola  dibināta 1860. gadā. Tā atradās pie Kokneses-Ērgļu lielceļa, 4 kilometrus no Jaunbebru pils. 1891. gadā skolu pārcēla uz “Recijām”.

Šīs skolas pēdējie direktori bija Kārlis Āboliņš – kara laikā emigrējis uz Vāciju,  kur arī miris,  un  Artūrs  Šmits – direktors līdz 1944. gadam.

„Skoliņās”  1.–4. klašu Vecbebru pamatskola darbojās no 1869. līdz 1963. gadam.

No 1967. līdz 1989. gadam par skolas direktoru  Bebru pamatskolā strādāja  PĒTERIS  ČUDARS. Pateicoties viņa nesavtīgajam darbam un enerģijai, 1975. gadā skolēnu rīcībā tiek nodotas jaunas telpas, kurās skolas atrodas arī patlaban.

2005. gada  30. aprīlī  tiek  noorganizēts  skolas  2. salidojums, kurā tiek iesvētīts karogs un pirmo reizi dziedāta skolas HIMNA.

No 1989. gada skolas direktors bija OSVALDS  MALAŠEVSKIS. 1999. gadā par skolas vadītāju sāk strādāt  AIJA  SKUDRA, bet no 2012. gada skolas darbu vada LIDIJA DEGTJAREVA.

Skolas administrācija

Soczinibas.png

Vineta Grinšpone

Speciālais pedagogs

Patriotisma dzirksteles skolas pagalmā, skolēnu prātos un Piemiņas ugunskuros

Barikāžu laiks (13.-27. janvāris) – piecpadsmit dienas, kas Latvijai bija trauksmes, cīņu, drosmes, pierādījumu un pārbaudījumu laiks, kad gandrīz katrs jutās atbildīgs par mūsu valsti.

7.02.22.

Bebru pamatskola

Bebru pamatskolas projekti

Zinību diena

Bebru pamatskolas NOLIKUMS

Bebru pamatskolas pašnovērtējuma ziņojums

Bebru pamatskolas iekšējie kārtības noteikumi

Individuālo nodarbību grafiks

Atbalsta personāla darba grafiks

Pieņemšanas laiki

Pulciņi 2023-24. m.g.

Skolas vēsture

Skolas himna

Stundu saraksts

Attīstības plāns

ESF projekts PuMPuRS

Ēdināšana Bebru psk. 2023-24. m. g.

Projekts_Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai

Par mums
Skolas vēsture