Bebru pamatskolas pateicība prieka dāvinātājiem

L. Šmite

2022. g. 22. dec.

Skolas gadi nemēdz līdzināties cits citam.

Skolas gadi nemēdz līdzināties cits citam. Katrs nāk un aiziet citāds. Šogad tā Bebru pamatskolā notika, pateicoties tam, ka skolas padomē darbojas jauni, enerģiski un atraktīvi vecāki. Par to šaubu nav, jo viņu idejas un apņemšanās pārtop reālos darbos. Un tā – gada nogalē pie skolēniem viesojās jau otrais Ziemassvētku vecītis. Šoreiz tas bija vietējais, viņam līdzi nākušas daudzas pavadones sarkanās rūķu cepurēs, baltos, gaisīgos svārkos un kleitās. Pie tam viņas prata ne tikai sagādāt lielu, lielu svētku torti un saldumu tūtas, bet arī moderni padejot un pikoties lielām, vieglām sniega (prieka) bumbām. Tas bija tik negaidīti un skaisti!
Bebru pamatskolas kolektīvs izsaka pateicību visiem vecākiem, kuri šai labdarības laikā palīdzēja ar ziedojumiem un piedalījās saldumu paciņu saiņošanā. Paldies patiesā prieka vairotājiem: Liānai Kmitai, Ievai Slavietei, Aivaram Leķim, Inārai Rutkovskai, Kasparam Pukinskim, Kasparam un Vinetai Karlsoniem, Aldim Pilienam, Ligitai un Ilgonim Grunšteiniem, Imantam un Ērikai Stradiem, Arvim Unguram, Uldim Krievāram, brāļiem Lazdiņiem: Valdim, Matīsam un Mārtiņam!
Bagāts nav tas, kuram daudz pieder, bet tas, kuram ir, ko otram dot. Lai dotais devējiem atdodas visa 2023. – saimnieciskā – gada garumā!